Psychosomatika vztahu muže a ženy II.

Publikováno: 18.08.2023

Článek pojednává o situaci, kdy žena otevře svému muži srdce a dá mu důvěru.

Přátelé zdravím Vás,

považuji za užitečné ještě navázat na to, co na fb a kdekoliv jinde bylo řečeno na téma vztahu muže a ženy a také doplnit jeden ze svých minulých článků PSYCHOSOMATIKA VZTAHU MUŽE A ŽENY.

Tedy:

Žena, která umí správně myslet, napravuje chyby, které udělala její matka a tchyně. Muž, který umí správně myslet, si na to umí počkat a ze své strany odpustit matce, stejně jako tchyni a ženě. Muž se zlobí jedině tehdy, když nemůže jít v životě dál. Dál nemůže jít tehdy, když mu nestačí síly.

ZDROJ SÍLY SE NACHÁZÍ V SRDCI ŽENY!

Pokud žena otevře své srdce muži a dá mu důvěru, dává mu tak obrovskou sílu, přičemž muž ženě vše mnohonásobně vrací. Důležitá je i dynamika tohoto procesu – žena dává jako první.

Nesmírně důležité ale je, co znamená, kromě výše uvedeného, její otevřené srdce pro ženu samotnou:

  • Dotváří její celistvost a podstatu, která je jí dána z principů stvoření, čímž se tento princip naplňuje. Jedná se o pochopení bytí a láska k němu. Jde o bezpodmínečnou lásku vůči sobě a celé své duchovní podstatě. Jde o lásku k celé své bytosti na všech úrovních a přijetí svého principu. Přijetí sebe i se všemi nedokonalostmi a temnými stránkami.
  • Otevřené srdce je zdrojem bezpodmínečné lásky, která aktivuje hormon, jenž udržuje tělo v dokonalém zdraví a zastavuje proces stárnutí.
  • Roztáčí tu prapůvodní a esenciální tvořivou energii ženy a odstraňuje jakékoliv hranice v jejím myšlení.
  • Prožívání sexuality je v této úrovni vědomí nesrovnatelně bohatší. 
  • Je zásadní vysokovibrační hybnou silou pro vzestup společenského vědomí a pro naplnění snu planety. Je projevem lásky a soucitu k okolnímu světu. To znamená milovat, přijímat a také respektovat sebe, svůj život i celý svět včetně přírody, zvířat, druhých lidi i Matky Země, na které žijeme. Jde o pochopení propojenosti a jednoty.
  • Je to právě tato emoce otevřeného srdce, která má z posvátných a naplněných vztahů muže a ženy vstoupit do jejich potomstva, do budoucích generací.

Tak co myslíte, jaký je aktuální stav otevřených srdcí v kategorii homo sapiens či homo domesticus?

Věrek Valenta - psychosomatický terapeut

 

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím